Doručení ve speciálním termoboxu

Mini Melts BIG
Mini Melts BIG

Seznamte se, prosím, s naší novinkou Mini Melts BIG! Ochutnejte výjimečnou zmrzlinu v podobě velkých ledových kuliček, která mají ještě více chuti a dodají Vám ještě více radosti. Ideální ke každé příležitosti – setkání s přáteli, párty, oslava nebo jen osvěžení v průběhu dne.

Mini Melts BIG je zcela nová varianta kuličkové zmrzliny, kterou milují děti i dospělí. Mají nejen originální tvar, ale i barvu a hlavně chuť. Naše novinka je pro Vás dostupná v šesti neodolatelných příchutích:

  • Tři mléčné příchutě: kokos v čokoládě, banán v čokoládě a jahoda. Zmrzlina je vyrobená z přírodních ingrediencí a bez dodatku konzervantů,
  • Tři sorbetové příchutě: mango, kiwi a višeň. Sorbety jsou vyrobeny z čistě ovocných šťáv (100 % veganská varianta).
Ledové kuličky mají dvě vrstvy - sametový mléčný nebo sorbetový vnitřek a vnější obal z čokolády nebo sorbetu.

Lahodné kuličky Mini Melts BIG – to je zcela inovativní zmrzlina, která je úplně jiná než ostatní. Jedinečná konzistence kuliček vzniká při teplotě -197° C prostřednictvím patentované kryogenní technologie, a to zejména díky tekutému dusíku. Tato technologie nemění strukturu složek zmrzliny a extrémní rychlost zmrazení zamezuje ukládání vody v produktu, čímž je zachována jeho přirozená chuť.

Výroba této výjimečné kuličkové zmrzliny probíhá pouze na dvou místech na světě – ve slavné Lotyšské továrně Rūjienas Saldējums a v největším technologicko – výzkumném institutu v Jižní Koreji, kde se stále proces výroby zmrzliny pomocí tekutého dusíku zdokonaluje.

Zmrzlina Mini Melts BIG je vyrobena z pečlivě vybraných surovin, výhradně z čerstvého mléka a produktů z ekologických provozoven, bez konzervantů, GMO a umělých barviv. Každý milovník sladkostí si u nás najde něco pro sebe. Nezapomněli jsme ani na vegany a alergiky, a proto jsou mezi našimi novinkami také čistě veganské příchutě, rovněž bez obsahu laktózy, lepku a produktů živočišného původu. Hledejte mezi barevnými sáčky Mini Melts BIG zelený list na obalu a vychutnejte si svou oblíbenou sladkost!

Naše praktické balení, se dvěma možnostmi otevření, Vám umožní vychutnat si zmrzlinu bez lžičky. Ale to není vše! O zmrzlinu Mini Melts BIG se můžete bez obav rozdělit s ostatními. Vychutnejte si její skvělou chuť s přáteli. V jednom sáčku se skrývá 12 velkých, ledových a chutných kuliček. 😊

 
 
 
nahoru
Obchod je v režimu zobrazení
Zobrazit plnou verzi webu
Sklep internetowy Shoper Premium