Doručení ve speciálním termoboxu

Otázky a odpovědi
OTÁZKY A ODPOVĚDI

1. Obsahuje zmrzlina Mini Melts mléko?

Náš internetový obchod Vám nabízí kuličkovou zmrzlinu Mini Melts v 18 příchutích, z nichž 13 je vyrobeno z čerstvého mléka a 5 příchutí jsou bezlaktózové sorbety: BIG Kiwi, BIG Mango, BIG Višeň a citron–limetka, mango.


2. Je zmrzlina Mini Melts bez lepku?

Z celkem 18 příchutí je 5 bezlepkových: BIG Kiwi, BIG Mango, BIG Višeň, Citron – limetka, Mango.

  • Příchutě obsahující lepek: Smetana se sušenkou a Cukrová vata
  • Příchutě obsahující stopy lepkuVanilka, Čokoláda, Jahoda, Žvýkačka, Banána Split, Borůvka, Marshmallows, Máta s čokoládou, BIG Jahoda, BIG Kokos v čokoládě, BIG Banán v čokoládě.

3. Doručení zmrzliny domů? Dobře, ale nerozpustí se?

Bez obav! Naši zmrzlinu doručujeme ve speciálním polystyrénovém boxu, který je vyplněný suchym ledem. Suchý led zajistí doručení Vaší sladké objednávky až přímo k Vám domů, a to ve stavu dokonale zmrzažené a ihned k podávání připravené kuličkové zmrzliny. Po obdržení zásilky vložte zmrzlinu do mrazáku a teplotu nastavte na -18° až -24° C.


4. Mohu si objednat libovolný počet porcí?

Realizujeme objednávky s doručením k Vám domů s minimální hodnotou 1 185,00 Kč. Poštovné je zcela zdarma 😊.5. Jak se dodává zmrzlina?

Zmrzlina je doručována kurýrem v polystyrénovém termoboxu se suchým ledem. Zmrzlina je balena v sáčcích po 70g/72g. Můžete si také objednat jedinečné příslušenství k stylovému servírování zmrzliny, a to: barevné kšiltovky, barevné kelímky nebo eko-kšiltovky, které jsou 100% rozložitelné.

6. Jaký je nejlepší způsob skladování Mini Melts?

Toto je jedna z nejčasteji kladených otázek. Váš mrazák bude ideálním místem pro naše lahodné ledové kuličky. A to po celou dobu jejich spotřeby. Datum spotřeby je vyznačeno na obale.

 

nahoru
Obchod je v režimu zobrazení
Zobrazit plnou verzi webu
Sklep internetowy Shoper Premium