Doručení ve speciálním termoboxu

Všechny příchutě Mini Melts
Banana split
Pokud jste tento kultovní americký dezert doposud neochutnali, nastal čas to napravit! Lahodná kuličková zmrzlina mísí čtyři úžasné chutě: banán, čokoláda, vanilka a jahoda. Zkrátka sáček plný chutí!
Citron – limetka
  
Ponořte se s námi do světa radosti a osvěžení, vnímejte okamžitý příliv energie s naší veganskou ovocnou bombou! Toto sladko – kyselé duo může čelit i největšímu žáru, uhasí žízeň a zároveň Vás potěší vůní citronu a limetky.
Čokoláda
Milovníci čokolády, mějte se na pozoru – Vaše oblíbená příchuť je nyní uzavřena v lahodných ledových kuličkách. Tato klasická edice potěší každého labužníka, vykouzlí upřímný úsměv na tváři a zlepší náladu po celý den!
Máta s čokoládou
Najde se někdo, kdo odolá fantastické kombinaci máty a čokolády? Každé sousto skrývá úžasnou rozkoš, osvěžení a rozplývá se v ústech! Perfektní nabídka pro všechny gurmány!
Žvýkačka
Naše nesporná královna a vítězka všech hodnocení! Chutná po dětství, bezstarostnosti a nejlepší zábavě! Čisté štěstí v podobě kuliček. 😊
Borůvka
Toto ovoce, které nesporně patří k letnímu období, jsme uzavřeli do našich zmrzlinových kuliček. V horkých dnech Vás osvěží, na podzim a v zimě Vám připomenou horké letní dny plné slunce. Užijte si je po celý rok! Chutnají jako ovoce posbírané přímo z keře.
Mango
  
Pokud se chcete přenést do země tropických zážitků a objevit příchutě nejvzdálenějších koutů světa, máme řešení! Nechte se unášet vzdáleným světem a zamilujte se do neuvěřitelně exotické a sladké chuti manga. Každé sousto poskytuje spoustu radosti a energie! :)
Marshmallows
Tvorba tohoto sladko – kyselého dua nebyla bezdůvodná. Vytvaruje Vám ústa do širokého úsměvu, protože kombinace kyselých plodů dřišťálu a sladkých marshmallows Vám přinese spoustu radosti a vrátí Vám vzpomínky na bezstarostné chvilky zábavy a štěstí!
Smetana se sušenkou:
Štěstí má příchuť podobnou sušenkám, schroupněte tedy něco speciálního na osvěžení! Jemný, smetanový krém a kakaové sušenky... mňam... kombinace, kterou nelze nemilovat! :)
Jahoda
Jak již jistě víte, na osvěžení je nejlepší kuličková zmrzlina. Především příchuť v úplně klasické verzi! Nic nestilmuluje chuť k jídlu lépe, než myšlenka na letní dny plné slunce s vůní jahod ve vzduchu.
Vanilka
Tradiční, lahodná, jednoduchá – úžasná vanilková zmrzlina, která chutná dokonale, ať jste na procházce, doma, ve škole, nebo kdekoli jinde. Nejlepší klasika, oblíbený dezert dětí i dospělých.
Cukrová vata
Výlet do lunaparku! Projděte se mezi barevnými stánky, projeďte se na kolotoči. Slyšíte? Dětský smích a hlasitá, veselá hudba!
BIG Kokos v čokoládě
Krémový, mléčný kokos a jemná čokoládová slupka – jednoduše dokonalá kombinace. Zavřete oči a představte si rajský ostrov. Pociťte horký písek pod nohama a vychutnejte si osvěžující kuličkové štěstí.
BIG Banán v čokoládě
Sladký, exotický banán s jemnou čokoládovou slupkou. Ideálně vybalancovaný a návykově dobrý. :)
BIG Jahoda
Sladká, mléčná jahoda v sorbetové slupce. Takhle chutná léto! Takhle chutná štěstí! <3
BIG Kiwi
  
Dovolte, aby Vás sladko – kyselá chuť kiwi očarovala. Ideálně vybalancovaná chuť, šťavnatá zelená barva – stačí jen ochutnat!
BIG Mango
  

Čerstvé, šťavnaté a absolutně exotické! Osvěžující bomba v energické oranžové barvě. 😊

BIG Višeň
  
Šťavnatá zmrzlina s výraznou chutí. Chutná a voní prostě skvěle – jako idylická dovolená na venkově. Mňam… 😊
nahoru
Obchod je v režimu zobrazení
Zobrazit plnou verzi webu
Sklep internetowy Shoper Premium